Kliknutím na “Prijať” súhlasíte s ukladaním cookies na vašom zariadení za účelom zlepšenia navigácie webu, analýzy používania stránky a za účelom zlepšenia marketingu. Pre viac informácií o pravidlách ochrany osobných údajov kliknite na Pravidlá ochrany osobných údajov.
Služba registrácie na DPH na kľúč

Pohodlná online registrácia na DPH

Potrebujete sa stať dobrovoľným platiteľom DPH alebo ste prekoričli obrat a povinná registráciu na DPH je nutnosťou? Ušetrite až 60 dní času oproti svojpomocnej registrácii a neriskujte zamietnutie registrácie na DPH z dôvodov formálnych nedostatkov. Poskytujeme služby profesionálnej registrácie na DPH na kľúč a to zastupením daňovým poradcom.

MÁM ZÁUJEM O CENOVÚ PONUKUViac informácií
Ako to funguje? 

Ako prebieha služba registrácie na DPH?

1. Vyplníte online objednávku

Vyplníte jednoduchý kontaktný formulár. V priebehu niekoľkých hodín Vás bude kontaktovať náš daňový poradca a poskytne Vám úvodnú konzultáciu ohľadom registrácie na DPH. Poskytnete nám základné informácie o predmete činnosti spoločnosti.

ONLINE OBJEDNÁVKA

2. Príprava stratégie našim poradcom

Náš daňový poradca pripraví tú najvhodnejšiu stratégiu pre registráciu Vašej spoločnosti na DPH. Takisto pripravíme kompletné podklady a dokumenty potrebné pre úspešnú registráciu na DPH. K tomu budeme potrebovať aj zopár dokumentov z Vašej strany.

3. Registračný proces

V procese registrácie na DPH Vás zastúpi náš daňový poradca, ktorý sprocesuje príslušné podanie registrácie na DPH. Kompletnú komunikáciu so správcom dane, vrátene prípadného miestneho zisťovania zabezpečíme my vo Vašom mene.

4. Pridelenie IČ DPH správcom dane

Správca dane vydá osvedčenie o registrácii na DPH do 21 dní a zaregistruje Vašu spoločnosť pre daň z pridanej hodnoty. Zabzpečíme doručenie osvedčenia na sídlo Vašej spoločnosti.

DOBrovoĽná registrácia na DPH

Dobrovoľná registrácia na DPH. 

Spoločnosti môžu požiadať o registráciu za platiteľa DPH aj pred dosiahnutím obratu 49.790 €. Dôležitou podmienokou pri registrácii je či osoba podávajúca žiadosť je zdaniteľnou osobou a či vykonáva ekonomickú činnosť.

Každé podanie o dobrovoľnú registráciu správca dane posudzuje individuálne podľa činnosti podnikateľa a rozhodne, či žiadateľa zaregistruje. Ak sú splnené podmienky na registráciu, daňový úrad zaregistruje žiadateľa do 21 dní odo dňa doručenia žiadosti o registráciu. Správca dane nevyhovie žiadosti o dobrovoľnú registráciu za platiteľa DPH ak žiadateľ nie je zdaniteľnou osobou.

100%

Odbornosť

od 2011

História

100 +

Klientov
povinná registrácia na DPH

Povinná registrácia na DPH

Povinnosť registrovať sa za platiteľa DPH má podnikateľ ak dosiahne obrat 49.790 € za najviac 12 predchádzajúcich po sebe idúcich kalendárnych mesiacov. To znamená, že pri povinnej registrácii musia byť splnené 2 podmienky: (1) podnikateľ je zdaniteľnou osobou, t.j. vykonáva ekonomickú činnosť v zmysle zákona o DPH, (2) Výška dosiahnutého obratu za posledných najviac 12 predchádzajúcich po sebe idúcich kalendárnych mesiacov je 49 790 €  a viac.

Objednať služby registrácie na DPH
koĹko stojí služba registrácie na DPH?

Registrácia na DPH za 399 € obsahuje tieto služby: 

  • Daňové poradenstvo pred podaním žiadosti o registráciu za platiteľa DPH.
  • Vypracovanie žiadosti o registráciu za platiteľa DPH a potrebných podkladov a dokumentov.
  • Nastavenie najlepšej stratégie postupu registrácie s cieľom úspešnej a čo najrýchlejšej registrácie spoločnosti za platiteľa DPH.
  • Zastupovanie spoločnosti daňovým poradcom pred príslušným daňovým úradom v konaní o registrácii spoločnosti za platiteľa DPH.
Objednať registráciu na DPH
REFERENCIE

Čo o nás hovoria klienti?

Perfektná spolupráca, hlavne rýchla :)

Ingrid Bartalská
zakladateľka Artelier cafe a Reyvolt Machines s.r.o.

Opakovane sme kupovali s.r.o. pre našich klientov. Zástupcovia spoločnosti boli vždy veľmi profesionálni a ochotní. Dokumentácia na prevod bola rýchlo a kvalitne pripravená. Samozrejmosťou bolo prehľadné odovzdanie účtovníctva. Služba na vysokej úrovni.

Peter Bartošík
partner v advokátskej kancelárii Bartošík Šváby s.r.o.

I fully recommend ADVISONs' services. Thanks to them, I started my own business without any problems. Tbh, it wasn't the cheapest offer on the market, but totally worth the price. The whole process was very fast and seamless! I am very pleased with this cooperation.

Jagoda Kondratiuk
UX designer at www.jagodakondratiuk.com

Myslím, že prístup bol veľmi štandardizovaný = profesionálny, čo prispelo k efektivite celej spolupráce. Odporúčame.

JUDr. Ing. Peter Varga
partner advokátskej kancelárie HighGate Law & Tax

Chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za príkladný, profesionálny a hlavne prozákaznícky prístup. S celým priebehom som bol nadmieru spokojný a predaj spoločnosti prebehol v krátkom čase. Vďačne Vašu spoločnosť odporúčim aj svôjmu okoliu. S úctivým pozdravom

Ing. Matej Piatnica
zakladateľ PIATNICA s.r.o.

Korporátne služby spoločnosti sú na vysokej, profesionálnej úrovni. V budúcnosti sa v prípade potreby na tím ADVISONu opäť rád obrátim.

Maroš Dragúň

Rýchlo a bezproblémovo !!

Michal Greguš

Sme účtovná kancelária a pravidelne potrebujeme pre našich zákazníkov ready-made spoločnosti . Posledné roky spoločnosti kupujeme výhradne len od ADVISON a sme 100% spokojní so službami ktoré poskytujú. Nikdy sme nemali problém ani s rýchlosťou ani s kvalitou poskytovaných služieb. Maximálna spokojnosť !

Karol Tárnok
majiteľ a konateľ spoločnost KEBEX s.r.o.

Se službami společnosti jsme byli reálně velmi spokojeni.

Mgr. Michal Dobrovolný

High quality service, professional attitude and fast delivery. More than worth the price! Fully recommend.

Tomáš Kmeť
Javascript Developer at kmettom.com

Od spoločnosti ADVISON sme kupovali už niekoľko ready-made firiem registrovaných na DPH. Služby boli vždy veľmi profesionálne a naozaj veľmi rýchle. Ďakujem za super spoluprácu, spokojnosť.

Patrik Masár
zakladateľ a konateľ Bearded Brothers

Korporátne služby spoločnosti sú na vysokej, profesionálnej úrovni. V budúcnosti sa v prípade potreby na tím ADVISONu opäť rád obrátim.

Maroš Dragúň
Výhody ADVISONU

Prečo využiť naše služby?

Stovky obslúžených klientov

Obslúžili sme už stovky klientov a načerpali sme pri tom množstvo cenných skúseností.

Garancia daňového poradcu

Registrácie sú vykonávané certifikovaným daňovým poradcom, ktorý garantuje ich dokončenie.

Sme odborníci

Nie sme len "predavači" firiem, sme team kvalifikovaných právnikov a daňových poradcov.

Dôvera a jasné ceny

Ceny našich služieb viete vopred a so všetkými poplatkami. U nás nenájdete skryté poplatky drobnými písmenami.

Dôverujú nám veľkí developeri a renomované advokátske kancelárie

Vybudovali sme si dôveru s veľkými advokátskymi kanceláriami a developermi, sme schopní poskytovať služby na vysokej úrovni.

Slušnosť a zodpovednosť

Služby poskytujeme len klientom o ktorých si z dostupných a verejných zdrojov zistíme, že nemajú nedoplatky na daniach alebo iné záväzky.

VYBRANÉ referencie a spokojní klienti

Ďakujeme spokojným klientom

Mám záujem o službu registrácie na DPH daňovým poradcom v cene 399 €

Odoslaním tohto formulára si záväzne neobjednávate konkrétnu službu. Odoslaním kontaktného blogu nám dávate najavo Váš záujem o služby. Ihneď po obdržaní kontaktného formulára Vás budeme kontaktovať, či už telefonicky alebo emailom. Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Bližie informáci o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Polia označené ako (*) sú povinné.
Vaša formulár bol úspešne odoslaný.

Ďakujeme Vám za prejavenie dôvery a záujmu o naše sužby. Čo bude teraz nasledovať? 

1. V krátkom čase Vás bude kontaktovať náš pracovník.
2. Pošleme Vám na vyplnenie objednávkový formulár.
3. Zabezpečíme poskytnutie služby.

Ďakujeme.
Niečo sa pokazilo, prosím skontrolujte ešte raz všetky polia a odošlite formulár ešte raz.
BLOG

Novinky na blogu

Viac článkov

⭐️ ⭐️ ⭐️
100% garancia vrátenia peňazí

Ak sa nám nepodarí registrovať Vašu spoločnosť na DPH, vrátime Vám všetky peniaze.
OBJEDNAŤ
X