o nás

ADVISON

Na trhu korporátnych služieb sme už od roku 2011 a obslúžili sme už stovky klientov. Sme tím progresívnych daňových poradcov a právnikov, ktorí sa snažia klientovi poskytnúť maximálny výkon. Inovujeme a automatizujeme korporátne služby.

Kto sme a čo robíme? 

Sme team mladých a progresívnych právnikov, účtovníkov a daňových poradcov, ktorí sa snažia klientovi doručiť maximálny výkon pri začiatkoch a správe ich podnikania. Vo vlastnej kapacite a prostredníctvom partnerov poskytujeme tieto služby:

- registračné sídla
- predaj ready-made s.r.o.
- predaj ready-made a.s. akciových spoločností
- predaj firiem registrovaných na DPH 
- registrácie na DPH
- zakladanie maďarských spoločností kft.
- účtovných služieb
- zakadanie obchodných spoločností
- zápisy do zoznamu hospodárskych subjektov
- zápisy do registra partnerov verejného sektora

Inovácia a automatizácia

Ideme s dobou a pri jednoduchých službách a za bežných okolností sa snažíme naše procesy automatizovať a robotizovať. Napríkad pri bežnej kúpe ready-made spoločnosti za bežných okolností tvorí prevodovú dokumentáciu náš robot. Nakoľko si takáto situácia nevyžiaduje špeciálny prístup sme chopný službu dodať rýchlo a bez chýb, ktoré spôsobuje ľudksý faktor.

Individuálny prístup

Aj napriek snahe inovovať a držať krok s vývojom moderných technológií rozumieme, že niektoré veci sa nemenia a sú nadčasové. A teda old fashioned osobné stretnutia, emaptia a pochopenie individuálnej situácie klienta sú pre nás stále sväté. Tam kde nevieme použiť šablóny a robotizované procesy zbystríme našu pozornosť a začíname šiť poradenstvo na mieru.

Naši klienti

Našimi klientmi sú väčšinou malé spoločnosti a jednotlivci, ale dôverujú nám aj veľké nadnárodné advokátske kancelárie a poradenské spoločnosti, ktoré potrebujú rýchlo a spoľahlivo inkorporovať svojich klientov. Najčestejšie nás oslovujú advokátske kancelárie, ktoré kupujú tzv. SPV spoločnosti pre projekty svojich klientov. V týchto prípadoch poznáme ich potreby a očakávania na vysokú kvalitu služieb, komunikáciu a presnosť.

Členovia tímu

Náš team tvoria mladí a draví odborníci, ktorí sa snažia klientovi poskytnúť maximálny výkon s dôrazom na jeho situáciu a potreby.

Mgr. Domink Ondrišeje
CEO a právnik

ondriseje@advison.sk
0910 399 090
JUDr. Miroslav Vician
daňový poradca

vician@advison.sk
0908 906 549 
Martin Galaba
marketing

galaba@advison.sk
0908 031 981