Kliknutím na “Prijať” súhlasíte s ukladaním cookies na vašom zariadení za účelom zlepšenia navigácie webu, analýzy používania stránky a za účelom zlepšenia marketingu. Pre viac informácií o pravidlách ochrany osobných údajov kliknite na Pravidlá ochrany osobných údajov.
o nás

ADVISON

Na trhu korporátnych služieb sme už od roku 2011 a obslúžili sme stovky klientov. Sme tím daňových poradcov a právnikov, ktorí sa snažia klientovi poskytnúť maximálny výkon. Inovujeme a automatizujeme korporátne služby.

Kto sme a čo robíme? 

Sme team mladých právnikov, účtovníkov a daňových poradcov, ktorí sa snažia klientovi doručiť maximálny výkon pri začiatkoch a správe ich podnikania. Vo vlastnej kapacite a prostredníctvom partnerov poskytujeme tieto služby:

- registračné sídla
- predaj ready-made s.r.o.
- predaj ready-made a.s. akciových spoločností
- predaj firiem registrovaných na DPH 
- registrácie na DPH
- zakladanie maďarských spoločností kft.
- poskytovanie účtovných služieb
- založenie živnosti online
- rozšírenie živnosti online
- zápisy do zoznamu hospodárskych subjektov
- zápisy do registra partnerov verejného sektora

Inovácia a automatizácia

Pri jednoduchých službách a za bežných okolností sa snažíme naše procesy automatizovať a robotizovať. Napríkad pri kúpe ready-made spoločnosti za bežných okolností tvorí prevodovú dokumentáciu náš robot. Nakoľko si takáto situácia nevyžiaduje špeciálny prístup, sme schopní službu dodať rýchlo a bez chýb, ktoré spôsobuje ľudský faktor.

Individuálny prístup

Aj napriek snahe inovovať a držať krok s vývojom moderných technológií rozumieme, že niektoré veci sa nemenia a sú nadčasové. Old fashioned osobné stretnutia, emaptia a pochopenie individuálnej situácie klienta sú pre nás dôležité.

Naši klienti

Našimi klientmi sú väčšinou malé spoločnosti a jednotlivci, ale dôverujú nám aj popredné advokátske kancelárie a poradenské spoločnosti, ktoré potrebujú rýchlo a spoľahlivo inkorporovať svojich klientov. Najčestejšie nás oslovujú advokátske kancelárie, ktoré kupujú tzv. SPV spoločnosti pre projekty svojich klientov. V týchto prípadoch poznáme ich potreby a očakávania na vysokú kvalitu služieb, komunikáciu a presnosť.

Členovia tímu

Dominik Ondrišeje je zakladateľ a partner spoločnosti ADVISON s.r.o. Dominik vyštudoval právo na Paneurópskej vysokej škole práva. Dominik sa v ADVISON-e venuje korporátnej agende a implementácií moderných technológií do našich služieb.

JAZYKY: slovenský a anglický.

0910 399 090 
ondriseje@advison.sk
Mgr. Dominik Ondrišeje
Zakladateľ a právnik
Miroslav Vician je člen komory daňových poradcov, ktorý sa venuje účtovníctvu a daniam už viac ako 11 rokov. Miroslav vyštudoval právo na Paneurópskej vysokej škole práva. V ADVISON-e je zodpovedný za daňovú compliance a daňové služby.


JAZYKY: slovenský a anglický.

0908 906 549
vician@advison.sk
JUDr. Miroslav Vician
Daňový poradca
Martin Galaba je odborníkom na všeobecný a online marketing. Martin sa venuje marketingovému poradenstvu a moderným technológiám už viac ako 10 rokov. V ADVISON-e je zodpovedný za online kampane a UI design portálu, aby váš užívateľský zážitok bol čo najlepší.

JAZYKY: slovenský a anglický.Martin Galaba
Marketing