Poskytli sme služby spoločnosti Grid PARITY AG

Novinky

Tlačové oznámenie

Sme hrdí na to, že vám môžeme oznámiť, že sme slúžili ako dodávateľ projektovej ready-made akciovej spoločnosti pre  nemeckú spoločnosť GRID PARITY AG. Spoločnosť GRID PARITY AG je nemecká spoločnosť zameraná na výrobu fotovoltaických článkov. Naše služby predaja ready-made akciovej spoločnosti sme GRID PARITY AG poskytli v súvislosti s novým projektom výrobnej haly ich dcérskej spoločnosti AGORA Solar a.s. vo Vranove nad Topľov, kde sa AGORA Solar a.s. chystá preinvestovať približne 3,5 mil €.

Výroba spoločnosti Agora Solar a.s. vo Vranove nad Topľou

Výrobcovi fotovoltických panelov, košickej spoločnosti Agora Solar schválili vo štvrtok prenájom priemyselnej haly vranovskí mestskí poslanci.

“Hľadali sme vhodnú lokalitu v Európe, prihliadajúc na náklady na ľudské zdroje. Mali sme vytypované tri lokality – Vranov nad Topľou, Brno a jednu lokalitu v Nemecku. Podarilo sa mi presvedčiť akcionárov, že to bude najlepšia lokalita. Začneme s jednozmennou prevádzkou, v druhej polovici roka 2023 máme naplánovanú dvojzmennú prevádzku na päť dní v týždni a následne budeme plynule prechádzať na štvorzmennú prevádzku. Budeme vyrábať koncový produkt, ktorý predpokladáme, že bude v značnej miere expedovaný do západnej Európy,” uviedol predseda predstavenstva Agora Solar Marek Šeba.

Ako povedal, celková plánovaná investícia je 3,5 milióna eur, z toho do 2,5 milióna pôjde do technológie a milión eur je do výstavby skladovej haly, ktorú je potrebné postaviť. S výrobou plánujú začať v novembri.

Video – Agora Solar a.s. bude vyrábať fotovoltaické panely:

zdroje: tasr / www.gridparityag.com

Zdieľať tento článok:

Playful Linkedin Icon
Playful Mail Icon

Projektová akciová spoločnosť a.s.

Ready-made a.s.
BLOG

Novinky na blogu

Viac článkov

Napíšte nám správu.

Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Bližie informáci o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Ďakujem Vám, správu ste úspešne odoslali! Budeme Vás v krátkom čase kontaktovať.
Ups, niečo sa pokazilo. Skontrolujte či ste vyplnili všetky polia a odošlite formulár ešte raz. Ďakujeme !